Panowie przychodzi taki moment na każdej imprezie kiedy musimy stawić czoła wielu wyzwaniom. Najlepiej błyszczeć w takich momentach i zaskoczyć towarzystwo czymś wyjątkowym. Tak ale wypadałoby najpierw poznać podstawy i nie mam na myśli polewanie czystej bez rozlania kropli … Spróbujcie w domach przygotować drink Malibu z mlekiem – lekki, delikatny i słodki drink, którego największymi amatorami są Panie :)

Mam dla was dwa sposoby proporcje i składniki te same jednak różnica w przygotowaniu inna. Jak przekonacie się efekty zaskakujące.

Malibu z mlekiem

Malibu z mlekiem

Zacznijmy od składników na drink Malibu z mlekiem:

  • 200ml Malibu,
  • 100ml mleko – zagęszczone nie słodkie lub zwykłe mleko,
  • lód

Jeśli jesteście w domu macie do dyspozycji blender sukces jest już w zasięgu ręki. Wlać odmierzoną część Malibu i mleka, wsypcie lód i miksujcie blenderem do uzyskania niemalże „piany” drobinki lodu powinny „wisieć” w drinku. Przelewamy teraz do wysokiej szklanki ozdobionej ciekawym owocem, możecie dodać wiórki kokosowe … to co podpowiada wam intuicja. Mogą to być ulubione owoce waszych Pań. Z mojej strony polecam truskawki.

Teraz sytuacja zupełnie inna … impreza, jesteśmy na występach gościnnych blendera nie ma … Jest shaker :) Przypominamy sobie moją stronę z przepisem: 200ml Malibu, 100ml mleka (zakoduj sobie mleko nie może być słodzone – wyjdzie ci ulepek nie do wypicia). Wlewamy składniki do shakera dodajemy lud i mieszamy … mieszamy … zaglądamy do środka jeśli widzimy dokładnie wymieszany drink lekko się pieniący możemy przelewać do szklanek :)

No powiem Ci błyszczysz!! Jeśli po kilku kolejkach możesz jeszcze pomachać shakerem a Panie proszą o dolewkę to już lepiej skup się na tym towarzystwie …